e-Hvac paketinde yer alan modüllerin yapısı ve yapabilecekleri hakkında merak ettiklerinizi bağlantıları kullanarak öğrenebilirsiniz. e-Hvac paketindeki tüm modüller için ortak olan bazı özellikler ise şunlardır.

Her projede yaptığınız mekanik tesisat tasarımlarının bilgisayara uyarlanmış halidir. Tasarım yöntemi değişikliği, standart dışılık veya kabul görmeyen değerler yoktur.

Kullanıcı dostu arabirimi sayesinde tüm tasarımları alışkanlıklarınızı kaybetmeden yapmanızı sağlar.

32/64 bit Windows işletim sistemlerinin tümünü destekleyen Türkçe ve birçok dilde çalışan öğrenilmesi çok kolay eğitim gerektirmeyen çok gelişmiş bir tasarım yazılımıdır.

Her türlü mekanik tesisat tasarımınızı elle yapmaya göre 70 ila 80 kat hızlı ve en önemlisi tam doğru yağmanızı sağlar. Her türlü rapor çıktısını sizin elle(excel, word ile) yapabileceğinizden 100 kat hızlı hazırlar.

İçinde barındırdığı veri tabanları sayesinde, şehir bilgileri (tüm dünya şehirleride dahil), ısı geçirgenlik bilgileri, cihaz seçim bilgileri gibi binlerce satır veriyi katalog karıştırmadan, yanlışlık yapmadan tasarımlarınıza otomatik gelmesini sağlar.

Tasarımları oda yayınlarında anlatılan şekilde yaptığından pahalı veya düşük teklif verme, ekonomik olmayan çözümler, maliyet fazlalığı gibi sorunlarla karşılaşılmaz.

Türkçe ve Windows ortamında olduğu için eğitim gerektirmez tasarım yöntemleride dahil detaylı açıklamalara sahip kullanım kitapları, elektronik öğreticileri ve her zaman hazır teknik desteği sayesinde kullanım sırasında hiç problem çıkarmaz.

Bir yıl ücretsiz telefon desteği ve kaliteli teknik desteği sayesinde kullanırken sizi yalnız bırakmaz.

Bilgisayar kullanan tüm mühendislik ve proje bürolarının vazgeçilmez ekipmandır.