Uncategorized

MTH Cüzdan Özelliği : Hesap Kartları

Merhaba arkadaşlar;

Bugün ki yazımızda MTH#1 paketinin R2024 sürümünde sizlerin kullanımına sunulan MTH Hesap Kartlarının çalışma mantığına bir bakış yapacağız. Bildiğiniz üzere MTH#1 Paket Yazılımı 2023 senesinde 30. yaşını kutladı. 8,000’den fazla kullanıcı sayısına ulaşan, Bakanlıklardan, Kamu kurumlarına, Belediyeler, Özel sektör müteahhit ve müşavirlere, üreticilere ve satıcılara kadar sektörün tümüne hizmet veren bir altyapıya sahip.

MTH#1 Paket yazılımı; içerisinde bulunan 8 ayrı modül ile birlikte ısıtma, klima, havalandırma projelerinizde aradığınız profesyonel çözümleri bünyesinde barındırıyor. Sektörün her kesiminden kullanıcıya sahip MTH paket yazılımı ile mekanik tesisat alanında ki tüm projelerde kesin hesap desteğine ulaşıyorsunuz.

MTH Lisansı edinmek için 3 yöntem mevcut. Bu yöntemler arasında ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre tercihler yapabilirisiniz.

1. MTH Lisansı satınalmak : Bu yöntem ile MTH paketini oluşturan 8 ayrı modülün kullanım hakkını sonsuza kadar almış oluyorsunuz. Her türlü projede, her türlü ihtiyacınıza göre MTH paketini hiç bir kısıtlama olmadan uzun yıllar kullanarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

2. MTH Lisansı kiralamak : Bu yöntem satınalma yöntemine benzer şekilde MTH’ı oluşturan tüm modüllerin tam kapasite ve hesap sınırı olmadan kullanımını kapsıyor, satınalma yönteminden farklı olarak kullanım süreniz 6 AY ile sınırlı. Kiralamanız ile birlikte 6 aylık zaman dilimi boyunca MTH’ı kullanabilir, proje sayısı kısıtlaması olmadan tüm işlerinizde MTH’ın üstün özellikleri ile çalışabilirsiniz.

3. MTH Hesap Kartları : Bu yöntem ile lisans edindiğinizde MTH’ı oluşturan 8 ayrı yazılımı hesap kartınızın tipine bağlı olarak hesap jetonlarının miktarına göre kullanma hakkına sahip oluyorsunuz. Hesap kartı tipleri ve hesap kapasiteleri şunlardır.

A . Tekniker Kart : Çift daireli 10 katlı, 10 Bina hesaplayabilecek kadar hesap jetonu edinirsiniz.

B. Mühendis Kart : Otel, AVM, Atölyeler gibi özellikli projeleri tam kapasite hesaplayabilirsiniz.

C Profesyonel Kart : Tatil köyü, Endüstriyel tesis, Havalimanı gibi özellikli projeleri için gerekli hesap jetonu edinirsiniz.

D. MEGA Kart : Her ay en az 10 MEGA proje bitirecek kadar hesap jötonu hesabınıza yüklenir.

Hesap kartlarının içerdiği jeton çeşitleri ve hangi işlerde kullanıldığına küçük bir bakış yapalım.

Hesap Jetonu (JTN): Her türlü bileşen ekleme, yapı malzemesi seçme, kanal parçası, boru parçası, hesabın en küçük bileşenleri için kullanılır.

İşlem tahvili (THV): Aletler menüsünden işlemler, mahal kayıt, bileşen kayıt, psikrometrik işlemler, hava kanalı hesabı, her türlü işlem ve hesap penceresine bileşen kaydı için.

Yazdırma Aydıngeri (AYD): Yazıcı çıktısı, Ekran ön izlemesi, Rapor ve Export işlemlerinde kullanılır.

Proje Altını (ALT): Yapılan hesapların diskete kayıt edilmesi ve hard copy işlemleri için kullanılır.

Hesap kartları ve içerdikleri jeton miktarları şu şekilde oluyor.

Yazılım içerisinde ise Kalıcı lisans ve Kiralama seçeneklerinden farklı olarak Cüzdan özelliğini destekleyen ve Hesap jetonlarının hangi işlemlerde kullanıldığını rahatlıkla izleyebiliyorsunuz. Örnek vermek gerekirse her zaman ki görünşünden faklı olarak Dizayn bilgileri penceresinde Tamam tuşunu italik yazıldığını görüyoruz.

Bu görünüş farkı, tuşun kullanımı ile birlikte Cüzdanınızdan bir harcama yapılacağını belirliyor.  Yazılım içerisinde italik gördüğünüz her aksiyon bir cüzdan harcamasına işaret edecektir. Hesap kartı sahibi olarak Cüzdan bakiyeniz bitene kadar yazılımın tüm özelliklerine erişim hakkınız oluyor. Cüzdan bakiyenizin seviyesini ve en çok harcama yaptığınız işleri belirlemek adına Yazılım ana menüsünde Hakkında penceresini kullanabilirsiniz.

Bu pencere ile birlikte anlık olarak cüzdan seviyenizi kontrol edebilir, daha sonra ki işlemler için gerekiyorsa Yeni MTH Hesap kartları edinerek yazımı kesintisiz kullanabilirisiniz.

Bir hesap kartı edinerek MTH’ı bilgisayarınıza kurma ve kart içeriğine bağlı olarak cüzdanınızı kullanma imkanı bulacaksınız. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak cüzdan hesabınızı kullanarak hesap ve iş üretebilir, Piyasanın profesyonellerinin tercih ettiği MTH#1 paket yazılımını projelerinize dahil edebilirve profesyonel sonuçlara siz de ulaşabilirsiniz.

MTH Hesap kartlarına resimlerine veya [buraya] tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bakanlıklar, Kamu kurumları, Belediyeler, Özel idareler, Üniversiteler, Eğitim kurumları, Üreticiler, Satıcılar, Müteahhitler, sektörün her kesiminden irili ufaklı 8,000’den fazla firma MTH#1 sağladığı üstün faydaları projelerine kolaylıkla dahil ediyor.

Şimdi siz de bir MTH Hesap kartı edinin ve MTH#1 dünyasında kazançlara kapı aralayın..

Bir daha ki yazıda buluşmak üzere, hoşçakalın..