Güncel, MTH, Sektörden Haberler

Mesleki Eğitimler Başlıyor..

Merhaba Arkadaşlar;

 

Uzunca zamandır bizlerden talep edilen mesleki eğitimlere yakında başlıyoruz. Özellikle Isıtma, Klima, Soğutma, Havalandırma ve diğer mekanik tesisat konularında mesleki bilgileri, standartların emrettiği hesap yöntemleri ve tecrübe süzgecimizden geçmiş yalın bilgilerimizi sizlere iletmek için mesleki seminerler vermeye başlıyoruz.

Son çalışmaları tamamlanan ve bir müfredat haline getirdiğimiz mesleki seminerlerimiz, kişi sınırlaması ile birlikte her haftasonu ofisimizdeki seminer salonunda verilecektir. Mekanik tesisat konusunda ülkemizdeki ve dünyadaki genel geçer standartlar doğrultusunda mesleki hesaplar, proje tasarımı, şantiye tekniği, vb. ana konularda firmamızın elemanları ve sektördeki konusundan deneyimli çalışanlar ile bu seminerleri vereceğiz.

Katılımcı profili olarak, öğrenci/yeni mezun ve sektör çalışanı branşlarına ayırdığımız katılımcılar için verilecek seminerin içeriğide katılımcı profiline uygun tanzim edilecektir. Isıtma, Klima, Soğutma, Havalandırma konularında detaylı bilgiler, örnek proje çalışmaları ve digital dökümanlar ile interaktif bir seminer ortamı planladık. Yine seminerlerin içeriği ile ilintili olarak katılımcılara çok uygun şartlarda MTH modülleri edindirmeyi amaçlıyoruz. Seminer sonunda aldıkları yoğun ve işlenmiş bilgiyi anında proje ve kazanca dönüştürebilecek katılımcılar için seminer sürecinin mümkün olduğunca rahat geçmesi için çalışmalarımız tamamlanmak üzere.

Seminer Sonunda katılımcılara, anlatımla ilgili tüm döküman, örnek proje çözümleri, katılım belgesi ve talep ettikleri içeriğe bağlı olarak MTH Paket yazılımı verilecektir.

Seminer Programları Haftalık bazda genellikle Cumartesi / Pazar olacak şekilde planlandı. Buna göre Çeşitli konularda aylık seminer takvimini aşağıda bulabilir ve kayıt yaptırabilirsiniz.

Her ayın ilk iki Cumartesi günü SM1
Isıtma, Klima, Soğutma, Havalandırma Esasları, Türkiyede ve Dünyada Kullanılan Standartlar, Proje tasarım usulleri
Sektör Çalışanı 9:00 / 12:00 ilk periyot. 13:00 17:00 2. periyot
Her ayın ilk iki Pazar günü SM3
Isı İletim Hesabı / Isı Kaybı / Isı Kazancı Hesabı / Havalandırma / Psikrometri / Keşif / Metraj / Hakediş
Öğrenci / Yeni Mezun 9:00 / 12:00 ilk periyot. 13:00 17:00 2. periyot
       
       
Her ayın son iki Cumartesi günü SM2
Endüstriyel Tesisler ve Çok katlı yapılarda Mekanik Tesisat Tasarımları
Sektör Çalışanı 9:00 / 12:00 ilk periyot. 13:00 17:00 2. periyot
Her ayın son iki Pazar günü SM1
Isıtma, Klima, Soğutma, Havalandırma Esasları, Türkiyede ve Dünyada Kullanılan Standartlar, Proje tasarım usulleri
Öğrenci / Yeni Mezun 9:00 / 12:00 ilk periyot. 13:00 17:00 2. periyot

Katılım kontenjanla kısıtlıdır. Katılım ile ilgili satınalmayı ve opsiyonlarını aşağıdaki linkden öğrenebilirsiniz.

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/Ant_Shop/

Bir dahaki yazıda görüşmek üzere, hoşcakalın.