Ant Mekanik

Destek

Geliştirme ve satışını yaptığımız yazılımlarla ilgili talep ettiğiniz destek için gerekli bilgileri form alanına doldurarak bize gönderiniz.Sorularınız en kısa sürede cevaplanarak tüm kullanıcılar için önem arz eden konular forum sayfasında yayınlanacaktır.

MHT

Piyasaya çıktığı günden itibaren bir hesap standartı olmaya aday MTH-Mekanik Tesisat Hesapları yazılımı, zaman içerisinde çeşitli güncellemeler ve yanilikler ile daha güçlü ve hızlı olarak kullanıcılarına ulaşıyor. Güncellemeler için ana sebeplerin başında yazılım teknolojisindeki yenilikler ve kullanıcı ihtiyaçları geliyor. MTH paket programının üreticisi Dipro Ltd. ile yaptığımız yeni anlaşma çerçevesinde yazılım hakkında yeni geliştirmeler, yazılımın kullanıcılarına ulaşması ve her türlü servis desteğinin verilmesi için uzman kadromuz ile seçkin MTH kullanıcılarının yanında olacağız.

Yazılımın kurulmasından bir projenin adım adım çözülmesine kadar geçen sürede ANT mekanik ltd. olarak siz kullanıcılarımıza kesintisiz hizmet verebilmek ve kullanıcı bilgilerinin güncel tutulması için gerekli hallerde yandaki bağlantıları kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

MTH paket programları için servis ve destek ihtiyaçlarınızı ANT mekanik ltd. olarak karşılamanın firmamızın birinci dereceden önem verdiği bir konu olduğunu belirtir, ihtiyaç ve sorularınız için firmamızla temasa geçmenizi rica ederiz.