Ant Mekanik

Kategori: Güncel

2020 Ramazan Bereketi Kampanyası

Merhaba arkadaşlar; 2020 Ramazan ayı süresince geçerli olmak üzere Ramazan Bereketi kampanyamızı size duyurmak isteriz. Kampanya uyarınca Ramazan bayramı da dahil olmak üzere 23 Mayıs 2020 Cumartesi gününe kadar geçerli olmak üzere tüm R2020 update satınalmalarınızda MTH için Döşemeden ısıtma hesabı modülünü sizlere ücretsiz ulaştırıyoruz. Yine MTH ile yeni tanışacak dostlarımız için de MTH Komple […]

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun

Merhaba Arkadaşlar; Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 94. yılını ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımızla kutlarız. Geleceğimiz olan küçük hanımların ve küçük beylerin vatanın her türlü şer’den kurtuluşunu iyi öğrenmeleri ve cumhuriyete sahip çıkmalarını temenni ederiz. Yazının devamını okumak için lütfen [burayı] tıklayınız.  

18 Mart, Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü,

    Merhaba arkadaşlar, bugün 18 Mart, Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nü idrak ediyoruz. Amansız bir savaşta vatan savunmasında şehit olan, tüm vatan evlatlarını birkez daha rahmetle anıyor ve hatıralarını sonsuza kadar yaşatacağımıza söz veriyoruz.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününüzü Kutlarız..

Ant Mekanik ailesi olarak tüm bayan okurlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarız, nice güzelliklere vesile olmasını temenni ederiz.

14 Şubat Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun..

  Tesisat Güncesi ailesi olarak sizin ve sevdiklerinizin Sevgililer Gününü kutlarız. Nice 14 Şubatlara..

Mutlu Yıllar…

Ant Mekanik olarak tüm tesisatguncesi.com okuyucuları ve MTH Kullanıcılarımızın yeni yılını kutlarız. Yeni yılın size ve sevdiklerinize nice hayırlara vesile olmasını temenni ederiz. Güle Güle 2012, Hoşgeldin 2013..

Ulu önderi sevgi ve saygıyla anıyoruz..

Aramızdan ayrılışının 74. yıldönümünde Ulu önder Atatürk’ü sevgi ve saygıyla anıyoruz. Türk gençliği ATAMIZIN bize emanet etmiş olduğu Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa edecektir.

Mesleki Eğitimler Başlıyor..

Merhaba Arkadaşlar;   Uzunca zamandır bizlerden talep edilen mesleki eğitimlere yakında başlıyoruz. Özellikle Isıtma, Klima, Soğutma, Havalandırma ve diğer mekanik tesisat konularında mesleki bilgileri, standartların emrettiği hesap yöntemleri ve tecrübe süzgecimizden geçmiş yalın bilgilerimizi sizlere iletmek için mesleki seminerler vermeye başlıyoruz. Son çalışmaları tamamlanan ve bir müfredat haline getirdiğimiz mesleki seminerlerimiz, kişi sınırlaması ile birlikte […]

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun..

  Merhaba Arkadaşlar; Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü. Tüm bayan okuyucularımızı kutlar, her günlerinin 8 Mart gibi geçmesini dileriz. Kadına yönelik şiddetin olmadığı daha güzel bir Türkiye’de yaşamayı hak ediyorsunuz.. Bir daha ki yazıda görüşmek üzere, hoşcakalın..

MTH’da Muhteşem Kampanya…

  SON 15 GÜN… Muhteşem kampanya yoğun ilgi üzerine 31 OCAK 2012 Tarihine kadar uzatılmıştır. MTH Komple Paket : 1,499 TL (KDV DAHİL) MTH Isı Kaybı Pro Paketi : 750 TL (KDV DAHİL) 15.10.2011 ve 15.01.2012 tarihleri arasında Komple paket ve Kalorifer tesisatlarına yönelik çözümleri bünyesinde barındıran 2 FIRSAT PAKETİ’nin fiyatlarını sizler için yeniden belirledik. […]